Увага! Проводиться набір групи на тур "Гуцул райд"
Найближча дата заїзду
27.04 - 01.05.2019 (Великдень) 3-5 днів.
Заїзд кожну суботу, Поспiшайте замовити велотур «Гуцул Райд» , кiлькiсть мiсць обмежена!
Наш Вождь
Наш вождь - інструктор Денис

Про ВелоРАЙд

Денис (інструктор)
Напевно навчився їздити на велосипеді швидше ніж ходити. В дитинстві мав майже всі моделі радянського велопрому. Першим гірським велосипедом був Giant, який придбав в 1999 році, далі моделі змінювались, зараз їздить на Trek. Був у велотурах в Польщі, Словаччині, Угорщині, а також Карпати, Крим.

Навчався в Прикарпатському університеті iм. В. Стефаника на художньому факультеті. Працював фотокореспондентом в туристичному журналі "Карпати". Дуже любить гори, альпінізм, займається художньою фотографією, колекціонує все що можна колекціонувати. Має собаку породи Сібірський хаскі, та нове хобі - перегони на собачих упряжках.

Цінує в людях чесність, не любить зарозумілих та пихатих.

"ВелоРАЙд"

Літо - найкращий час для відпочинку в Карпатах! Особливо якщо Ви - молода людина тілом та душею, прагнете бути в гармонії з природою, шануєте спорт та активний відпочинок.

В Карпатах нова мода - на велосипеди. Двоколісні туристи заполонили вулиці, гірські стежки і навіть бездоріжжя. Щоб велосипед став справжньою візитною карткою регіону - місцеві ентузіасти за підтримки Євросоюзу запустили навіть масштабний проект під назвою "ВелоКраїна".

Спеціально для любителів велотуризму "ВелоРАЙд" в 2010 році відкрив Вам свої двері, щоб Ви приїжджали та каталися в Карпатах на зручних гірських велосипедах! Тепер Вам не потрібно тягнути з собою велосипед через всю Україну, тут на місці ми пропонуємо взяти на прокат зручні гірські велосипеди та одразу вирушити у веломандри! Для проживання є котедж облаштований всіма зручностями сучасної оселі. Також ми пропонуємо послуги інструктора, котрий вирушить з Вами у мандрівку та покаже найчарівніші місця Карпат. ВелоРАЙд – Райський відпочинок!

ВелоРАЙд, початок
Думка відкрити велопрокат та проводити велотури в Карпатах народилась десь у 2009 році. Ця ідея оселилась в головах двох братів Дениса та Фераса і не давала їм спокою. Адже навколо чудова природа, гори, вдосталь місць на любі смаки та рівні складності де можна покататись на велосипеді. Тим більше, можна займатись улюбленою справою та розвивати свій край, тому що велосипед давно став невід'ємною частиною їхнього життя. І ще одна перевага - не було конкуренції, в нашому регіоні такої послуги більше ніхто не пропонував.

Весною 2010 року розпочав свою роботу велопрокат, який надавав шість якісних гірських велосипедів. Новинка зацікавила не тільки туристів, але й місцевих жителів. Почали брати ровера (галицький діалект, перші велосипеди в регіоні були фірми Rover). Послугу позитивно оцінили гості краю, ми побачили задоволення та блиск в очах людей, які після мандрівки змучені та щасливі повертали велосипеди. Не дарма говорять: "Краще гір можуть бути тільки гори". Людина, яка провела активно час на свіжому повітрі, вдихнула аромат лісових квітів, ознайомилась з гуцульською гостинністю сама стає добрішою та світиться зсередини.

Це надихнуло розвиватись дальше. Ферас взявся за створення сайту, а Денис почав розробляти веломаршрути. Так у 2010 році запрацював сайт, після дискусій та дебатів зійшлись на назві veloride, і це не просто велоїзда, чи велопокатушки в перекладі, а дійсно – Рай, "ВелоРАЙд" для туристів. Залишилось тільки його віднайти та відкрити для себе.

Отже, в 2011 році збільшився велопарк, почали приїздити перші туристи на велотур "Гуцул РАЙд", поки що єдиний з комфортним проживанням в нашому котеджі. Семиденний тур охоплював найцікавіші місця Яремчанського регіону. Охочих покататись на наших велотурах дедалі збільшувалось, люди бажали приїхати до нас в наступному році ще раз, тому не прийшлось стояти на місці, а примусило рухатись далі. Багато велолюбителів зимою, коли залізний кінь стоїть на балконі, чи десь висить на стіні та чекає довгожданої весни, думають чим би таким активним зайнятись, для них відповідь – "Гайда зимою в Карпати на лижі!". Приїжджайте, у нас відкрився прокат гірськолижного спорядження, а наш мікроавтобус доставить вас до підйомників Буковелю.

В 2012 році ми розробили ще три вело маршрути: радіальний - "Карпатськими верхами", кільцевий - "Від Прута до Черемоша" та лінійний - "Сонячне Закарпаття" з проживанням в наметах, сходженням на найвищу точку Українських Карпат – Говерлу, та з іншими цікавинками.


 >
 >

Бесплатные звонки