Увага! Проводиться набір групи на тур "Гуцул райд"
Найближча дата заїзду
27.04 - 01.05.2019 (Великдень) 3-5 днів.
Заїзд кожну суботу, Поспiшайте замовити велотур «Гуцул Райд» , кiлькiсть мiсць обмежена!

Рафтинг та Сплави

Увага! Ця сторінка находиться у стадії заповнення, детальніша інформація про всі сплави буде заповнена пізніше.

Чорний Черемош

Карпатські вершки, всього: 2400 грн
Карпатські вершки
Регіон: Івано-Франківська обл.
Тривалість: 4 дні
Цей тур поєднує рафтинг та піші прогулянки в гори, тож ви неодноразово подолаєте найскладніші пороги річки Чорний Черемош (Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук), а також здійсните сходження на Гринявські полонини (1300 м) та г. Піп-Іван (2028 м). Ночівля у наметах.

з 27.04 до 12.05 вільний графік заїздів - обирайте зручний для вас час заїзду
Карпатське родео, всього: 1900 грн
Карпатське родео
Регіон: Івано-Франківська обл.
Тривалість: 3 дні
Карпатське родео - це програма активного відпочинку на бурхливій воді. Три дні у нашому рафтинг-таборі дадуть вам змогу освоїти премудрості водного туризму і без страху долати пороги ІІ і ІІІ категорій складності на ріці Чорний Черемош: Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук. Також після сплаву буде можливість розім'яти ноги та прогулятись на полонину Кринта, з якої відкривається чудовий краєвид на Чорногору. Ті, хто цікавиться гуцульською культурою, зможуть відвідати Приватний музей Романа Кумлика, послухати гуцульські мелодії та автентичні жарти господаря.

з 27.04 до 12.05 вільний графік заїздів - обирайте зручний для вас час заїзду
Гуцульський адреналін, всього: 1450 грн
Гуцульський адреналін
Регіон: Івано-Франківська обл.
Тривалість: 2 дні
Лише впродовж одних вихідних ви матимете можливість сплавитися найскладнішими порогами річки Чорний Черемош: Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук, виспатися у наметі, а також познайомитися з культурою Гуцульщини. Ця мандрівка для тих, хто має обмаль часу, але прагне отримати максимум задоволення від рафтингу на Черемоші.

Вартість туру 7-8.05 складатиме 600 грн/чол.
Рафтинг в Карпатах - один день, всього: 630 грн
Рафтинг в Карпатах - один день
Регіон: Івано-Франківська обл.
Тривалість: 1 день
Два варіанти одноденної програми активного відпочинку на базі рафтинг-табору. Рафтинг зі сходженням в гори, або чистий рафтинг. З можливими додатковими послугами: обід і трансфер до табору і назад.
Оптимальний варіант на один день зануритись у активний відпочинок і вже ввечері повернутися до комфортного готелю.
Цікаво. Оригінально. Недорого. Якісно. Трохи екстремально. Безпечно. Просто. Без спеціальної підготовки. Щоб всією сім'єю. І фотографії були гарні.
Щоб сплавитись по Черемошу, не потрібна спеціальна підготовка: досвідчені інструктори та якісне сучасне спорядження забезпечать вам максимум адреналіну та яскравих емоцій в умовах безпечного сплаву. Ми проводимо рафтинг ціле літо! (незважаючи на погоду і рівень води)

Ви можете приїхати лише на одне катання. Сезон: квітень - вересень

Сплав по Дністру

Вихідні на річці
Вихідні на річці

Дводенний сплав рікою Дністер - один з найпопулярніших видів активного відпочинку на вихідних. Адже це можливість швидко зануритись у дику природу Дністровського каньйону, покупатись у річці, розім'яти м'язи веслом, побачити оригінальні водоспади, печери та пам'ятки архітектури, набратись життєдайної енергії природи для майбутніх трудових звершень.

тривалість: 2 дні
ціна: 1435 грн
П’ять днів у казці
П’ять днів у казці

П'ять днів без комп'ютера, без асфальту та багатоповерхівок, телевізора й холодильника, телефон вимикається на третій день, час пливе повільніше, життя стає довшим. На вас чекають безлюдні береги і мальовничі стоянки, прогулянки до травертинових печер та гротів відлюдників, огляд архітектурних пам'ятокБучача, Коропецького палацу та руїн Раківецької фортеці, найбільший серед рівнинних Джуринський водоспад. А ще купання у водоспадах, дзвінкий дощ та гаряче сонце, плавання і засмагання без міри, вечірні ватри й розваги. Закінчується програма екскурсією мальовничим містечком Чортків.

тривалість: 5 днів
ціна: 2450 грн
До Хотина за п'ять днів
До Хотина за п'ять днів

Сплав на ділянці Заліщики - Хотин зацікавить вас красивими струмками-водоспадами, численними геологічними пам'ятками, які виглядають як скельні виступи серед заліснених схилів Дністровського каньйону. Річка в цій частині розширяється і місцями відстань між берегами сягає 500-600 метрів. Під час сплаву ви відвідаєте Баламутівську печеру і кілька гротів, де ще у 20 ст. перебували монахи-відлюдники. Але найбільшою родзинкою сплаву, звичайно, є Хотинська фортеця. На додачу у вас буде можливість відвідати відоме архітектурними та історичними пам'ятками місто Камянець-Подільський.

тривалість: 5 днів
ціна: 2500 грн
Тиждень у каньйоні
Тиждень у каньйоні

Основною принадою цього туру є його тривалість. Сім днів практично без цивілізації - без телефона, компютера, телевізора і автомобілів. В умовах наближених до безлюдності - на цій ділянці Дністровського каньйону села зустрічаються настільки рідко, що прогулянка у пошуках магазину стає невеличким святом. Програма туру охоплює і сам сплав і екскурсійне відвідання фортець, палаців, храмів і навіть цілоденну пішохідну мандрівку каньйоном річки Джурин, відвідання найбільшого рівнинного Джуринського водоспаду. Закінчується програма у містечку Заліщики із захоплюючим краєвидом Заліщицького "півострова" з верхівки каньйону.

тривалість: 7 днів
ціна: 3100 грн
У країні фортець та водоспадів
У країні фортець та водоспадів

Триденний сплав річкою Дністер зазвичай планується на святкові дні, щоб оптимально використати продовжені вихідні. Цей тур передбачає огляд руїн фортеці у Раківці, оксамитові водоспади, а також рівнинний гігант - Джуринський водоспад в мальовничому Червонограді з його легендарним замком та костелом. Бонусом триденного сплаву є прогулянка до печери Відлюдника й екскурсія містом Чортків.

тривалість: 3 дні
ціна: 1900 грн
Дністровський квартет
Дністровський квартет

Розмаїття цікавих і красивих місць, що можна оглянути за час сплаву Дністром впродовж чотирьох днів, зібрано у цьому турі. Архітектурні пам'ятки у Бучачі, Раківці, Червоному та Чорткові, наймальовничіші водоспади й гроти, неповторна природа Дністровського каньйону не минуть безслідно!

тривалість: 4 дні
ціна: 2300 грн
Одноденний сплав по Дністру
Одноденний сплав по Дністру

Ви вирішили відпочити. В Україні. На природі. Активно. З сім'єю.
Взяти відпустку. Поїхати в Карпати.
Знайшли гарне житло. Приїхали. На тиждень. Побували в Яремче на сувенірному ринку. На скелях Довбуша. Покатались верхи на конях.
Спробували позбирати гриби та ягоди. З'їздили на екскурсію. Можливо, навіть вам вдалось потрапити у музей. Квадроцикли тих грошей не вартують.
Чим би ще зайнятись? Куди б поїхати? Що спробувати?
Щоб було цікаво. Оригінально. Недорого. Якісно. Трохи екстремально. Безпечно. Просто. Без спеціальної підготовки. Щоб всією сім'єю. І фотографії були гарні.
Спробуйте рафтинг!
Перебуваючи у Карпатах, можна поїхати на дві річки: Дністер або Черемош.
Сплави по Дністру зацікавлять шанувальників спокійного відпочинку. Тут немає порогів, річка спокійна, доступна для купання. Сплав відбувається в Дністровському каньоні, який відомий своїми панорамними краєвидами з високих крутих берегів, чарівними ранковими туманами, сріблястими водоспадами, травертиновими скелями, що нависають над водою, печерами та гротами, в яких здавна шукали усамітнення відлюдники та ченці. Часом під час сплаву по Дністру здається, що навкруги за сотні кілометрів немає ні душі, але ось за черговим вигином річки з'являється село, де можна поповнити запаси продуктів, купити свіжого молока чи городини, поласувати черешнями.

Вы решили отдохнуть. В Украине. На природе. Активно. С семьей.
Взять отпуск. Поехать в Карпаты.
Нашли приличное жилье. Приехали. На неделю. Посетили сувенирный рынок в Яремче. Скалы Довбуша. Прокатились верхом на лошади. Попробовали собирать ягоды и грибы. Поехали на экскурсию. Возможно, даже вам удалось попасть в музей. Квадроциклы тех денег не стоят.
Чем бы еще заняться? Куда б поехать? Что попробовать?
Чтоб было интересно. Оригинально. Недорого. Качественно. Немного экстремально. Безопасно. Просто. Без специальной подготовки. Чтобы всей семьей. И фотографии былиПопробуйте рафтинг!
Находясь в Карпатах, можно поехать на две реки:ДнестрилиЧеремош.

 

тривалість: 1 день
ціна: 520 грн
Довгий Дністер
Довгий Дністер

Сплав по Дністру на катамаранах  на ділянці від Нижніва до Хотина. Щодня невеликі порції фізичної активності з веслом, купання і засмагання, цікаві екскурсії до гротів і печер, травертинових скель і водоспадів. На вас чекають: руїниРаківецького замку, австрійська урядова літня резиденція у Коропці,Червона гора, найбільший серед рівнинних - Джуринський водоспад, унікальні геологічні стінки, Баламутівська печера і на десерт – Хотинська фортеця. Одинадцять днів суцільного спокою, лише ви і природа…

тривалість: 11 день
ціна: 4780 грн

Сплав по Десні

Однодневный сплав по Десне: Всего 600 грн. за 1 день
desna Однодневный сплав по Десне

Маршрут: Летки-Пуховка
Уровень: Начальный 
Длительность: 1день

Даты туров: Май 19.05, 20.05, 23.05, 26.05, 30.05 Июнь 6.06, 9.06, 13.06, 16.06, 20.06, 23.06, 27.06 Июль 4.07, 7.07, 11.07, 14.07, 18.07, 21.07, 25.07, 28.07 Август 1.08, 4.08, 8.08, 11.08, 15.08, 18.08, 22.08, 29.08 Сентябрь 1, 5, 8, 12, 15, 19, 22, 26, 29.

На работе дела, дома заботы - вы движетесь по замкнутому кругу не находя и минутки для непозволительной лени. Теперь у вас есть такая возможность - провести весь день на реке, оставив все проблемы на суше, перегрузить голову, да и просто прожить этот день по-другому, при этом никто не сможет упрекнуть вас в ничегонеделаньи. Однодневный сплав по Десне подарит вам незабываемые впечатления - живописные пейзажи, прекрасную компанию и активные соревнования.

Тур Выходного дня Сплав по Десне всего 1100 грн. за 2 дня
desna Тур Выходного дня Сплав по Десне

Маршрут: Летки-Киев
Уровень: Начальный 
Длительность: 2дня/1ночь

Даты туров: Май 19-20.05. 26-27.05 Июнь 9-10.06, 16-17.06, 23-24.06, Июль 07-08.07, 14-15.07. 21-22.07, 28-29.07, Август 04-05.08, 11-12.08, 18-19.08.

Первые пару минут проведенные на Десне сулят безоблачный и расслабляющий отдых на водах и берегах этой живописной реки. И хоть на реке почти нет препятствий, оказывается, что сплавляться по ней не так уж и легко - постоянно приходится огибать торчащий из воды топляк, следить за тем, чтобы катамаран не сел на мель.  Наряду с трудностями вас ожидает много приятных вещей - обеденный перерыв на лоне природы, песчаные пляжи, вода как парное молоко. Остановок будет достаточно много - поэтому вы сполна насладитесь прелестями сплава и  живописностью пейзажей.

Сплав по Десне на катамаранах Всего: 1500 грн. за 3 дня
desna Сплав по Десне на катамаранах

Регион: Черниговская обл.
Уровень: Новичок 
Длительность: 3дня/2ночи

Даты туровМай 04-06.05, 11-13.05, 18-20.05, 25-27.05, Июнь 02-04.06(троица), 08-10.06, 15-17.06, 22-24.06, 28-30.06, Июль 06-08.07,  13-15.07, 20-22.07, 27-29.07, Август 03-05.08, 10-12.08, 17-19.08, 24-26.08

 Невозможно поверить, что в нашей насыщенной событиями и проблемами жизни, сохранились места, где удается не только отдохнуть от всего этого, но и просто выпасть из времени, заново почувствовать вкус к жизни. Такими местами мы и предлагаем вам насладиться, отправившись в неспешный сплав по Десне.

Корпоративный отдых - сплав по Зачарованной Десне
desna Корпоративный отдых - сплав по Зачарованной Десне

Маршрут: Летки-Пуховка
Уровень: Начальный 
Длительность: 1день

Подарите себе, своим друзьям, сотрудникам и близким – насыщенный и яркий праздник общения с природой, активный отдых на воде под Киевом. Меньше часа езды от Киева – и вы попадаете в другой мир. Здесь спокойно и величаво несет свои чистейшие воды Десна, которую знаменитый писатель и кинорежиссер Александр Довженко недаром назвал «зачарованной». Дубравы и «мангровые заросли» ивняков, заливные луга, русалочьи затоны и песчаные пляжи – все это проплывет перед вашими глазами.

Рафтинг Південний Буг

Рафтинг Южный Буг, Тур выходного дня
raft south bug Рафтинг Южный Буг, Тур выходного дня Всего: 1650 грн. за 2 дня

Регион: Николаевская обл.
Уровень: Любитель 
Длительность: 2 дня/1ночь

Даты туров: Май 19-20.05. 26-27.05, Июнь 9-10.06, 16-17.06, 23-24.06, Июль 07-08.07, 14-15.07. 21-22.07, 28-29.07, Август 04-05.08, 11-12.08, 18-19.08, Сентябрь 01-02.09, 08-09.09, 15-16.09, 22-23.09, 29-30.09.

 Что делать, если долгожданное лето не приносит радости, расплавленный необходимостью работать мозг требует провести жаркие деньки с отрывом, а отпуск вам только снится? Не долго думая, отправляйтесь на Южный Буг - покорять Мигейские пороги. Гарантируем, что впечатлений, полученных за выходные, с лихвой хватит на весь последующий месяц. Поездка на Южный Буг не оставит равнодушным никого - ни заядлых экстремалов, ни уставших горожан, ищущих блаженства и покоя!

Южный Буг, Мигейские пороги.
raft south bug Южный Буг, Мигейские пороги. Всего: 1950 грн. за 3 дня

Маршрут: Николаевская обл.
Уровень: Любитель 
Длительность: 3 дня/2ночи

График туров: 2-4.06.12(Троица) 28-30.06.11 (День Конституции), 24-26.08.12 (День Независимости)

Один из самых популярных маршрутов по рафтингу в летний период. Уникальность Южного Буга, то что являясь равниной рекой, пороги на нем такие же как на горной реке. А теплая вода в реке не требует гидрокостюмов. Сложность порогов не требует спецподготовки и опыта участия в подобных мероприятиях. Что делает маршрут доступным всем желающим.

Рафтинг по подолью Украины
raft south bug Рафтинг по подолью Украины Всего: 2670 грн. за 5 дней

Маршрут: Винницкая обл.
Уровень: Любитель 
Длительность: 5 дней/4ночи

График:  Под запрос.

Водный поход по Южному Бугу от поселка Тывров до поселка Брацлава (Винницкой области) - один из "классических" водных маршрутов Украины. Который пользуется популярностью уже не у одного поколения туристов-водников. Маршрут сочетает в себе спокойный и размеренный отдых среди живописной природы среднего Побужья.. А выходы вулканических, горных пород образовывают не только живописные скалы но и целый ряд локальных порогов, перекатов и шивер на реке.
Постоянная смена впечатлений, прохождение порогов, разнообразные ландшафты, красота природы, знакомство с памятниками истории и архитектуры делают сплав интересным, насыщенным и запоминающимся.
Длительность - 90 км

По порогам Южного Буга
raft south bug По порогам Южного Буга Всего: 3180 грн. за 7 дней

Маршрут: Винницкая обл.
Уровень: Любитель 
Длительность: 7дней/6ночей

График: Под запрос.

Сезон большой воды на Южном Буге самое время для начала сплавов - прохождения водных порогов и перекатов. Именно в это время года вы можете получить незабываемые впечатления от лицезрения снега, дождя и солнца на протяжении одного и того же дня. Поначалу вас может испугать изменчивая и капризная погода весны, но настоящим туристам все нипочем, если они в гидрокостюмах и спасжилетах. Вам обеспечено огромное количество бурной воды, много радости, улыбок, пение птиц и запах травы. И как в любом водном походе c "beActive tour" - бесконечное количество адреналина!!!!! Водный поход по Южному Бугу от поселка Тывров до с. Райгород (Винницкой области) - один из "классических" водных маршрутов Украины.
Заявка на участь в наших водних турах
Заповніть анкету:
З питаннями, уточненням та бажанням приєднатись до поїздки звертайтесь:
+38 050-221-99-44 Денис (інструктор)
+38 096-304-97-59

* Направлення Туру:
* Назва туру:
* Дата початку:
* Дата завершення:
* Тривалість (дні):
* ПІБ (ФИО):
* E-mail:
* Дата народження:
* Звідки:
* Телефон:


Хронічні захворювання, можливість їх загострення:


Алергія на медичні препарати, продукти харчування:


Продукти харчування, які Ви не їсте категорично:


МЕНІ БУДУТЬ ПОТРІБНІ:
Гідрокостюм: Гідрошкарпетки:
Рукавички:Інше:
Водо-відштовхувальний костюм:

Коментар (якщо хочете щось додати):

Введіть суму чисел з картинки:


 >
 >

Бесплатные звонки