Увага! Проводиться набір групи на тур "Гуцул райд"
Найближча дата заїзду
27.04 - 01.05.2019 (Великдень) 3-5 днів.
Заїзд кожну суботу, Поспiшайте замовити велотур «Гуцул Райд» , кiлькiсть мiсць обмежена!

Веломаршрути

Стара залізниця

Довжина маршруту: 15 км
Найвища точка: 690 м
Сумарий набір висоти: 150 м
Час проходження на велосипеді: 2,5 години
Місце старту: велопрокат "ВелоРАЙд"
Колір знакування: червоний

Цей дуже легкий і приємний маршрут зовсім не має крутих підйомів. Набір висоти тут відбувається повільно та непомітно, а значна частина дороги – заасфальтована із зовсім невеликим автомобільним потоком. Усі ці обставини роблять цей напрям ідеальним для тих, хто вперше сів на гірський велосипед, а також для сімейних велопрогулянок.

Відповідно до назви, маршрут прокладено шляхом, де ще в 1960-х роках функціонувала вузькоколійка, якою з гір у долину транспортували заготовлений ліс. Після чергової повені, яка зруйнувала мости, влада вирішила не відновлювати цієї залізниці. Сьогодні, на жаль, тут уже не знайдеш залізничного полотна – місцеві мешканці доволі швидко знайшли застосування усім рейкам і шпалам у власних господарствах. Утім, уважний турист зможе побачити чимало ознак того, що колись там їздили паротяги: добре видні залізничні насипи та коридори у лісовій гущавині, якими можна пересуватися на велосипеді. Наймонументальнішою пам’яткою залізниці є залишки кам'яного мосту, що височіють по обидва береги річки. Слід бути уважним, аби на швидкості не проминути цього цікавого об’єкта!

Наприкінці маршруту, на злитті двох річок, є чудове місце для перепочинку або навіть пікніка. Ті, хто матиме сили й натхнення, можуть не зупинятися, а проїхати вглиб гір і подивитися на діючі нафтові родовища. Щоправда, далі немає туристичного ознакування – тож варто послуговуватися мапою та запитувати в місцевих мешканців.


 >
 >

Бесплатные звонки