Увага! Проводиться набір групи на тур "Гуцул райд"
Найближча дата заїзду
27.04 - 01.05.2019 (Великдень) 3-5 днів.
Заїзд кожну суботу, Поспiшайте замовити велотур «Гуцул Райд» , кiлькiсть мiсць обмежена!

Велотури

Карпатськими верхами (радіальний авто – велотур)

Не проводиться
Регіон: Карпати
Формат: комфорт
Рівень: досвідчений
Тривалість: 7 днів
Група: до 7 чоловiк
Вартість: 3500 грн, зі своїм велосипедом 3150 грн.
Кiлометраж (трансфер/велосипед): 1) 150/30 км, 2) 40/50 км, 3) 125/30 км, 4) 100/40 км, 5) 150/30 км, 6) 150/35 км, 7) 60/25 км
Велотур проводиться: по замовленню, для груп від 5 осіб
Умова участі у велотурі: учасники приїзджають зі своїми велосипедами

Графік Велотурів | Розклад руху поїздів | Наявність квитків на поїзд

Список необхідних особистих речей які треба взяти з собою:

Приєднатися до поїздки   Деталі участі

Фотозвіт велотура за 2012

Цей тур з великими перепадами висот розрахований на досвідчених велотуристів. Під час туру ми побачимо найцікавіші місця нашого краю. Маршрути проходять Івано-Франківською та захоплюють частину Закарпатської області. Значну, не цікаву частину дороги ми проїдемо нашим мікроавтобусом, тим самим зекономим сили для важких підйомів, які того варті, щоб побачити всі заплановані об’єкти.
Велотур радiального типу, з поселенням у дерев’яному котеджі зі всіма сучасними умовами.

Програма туру:

День 1: Пнівський замок – Бухтовецькі водоспади – Манявський водоспад – Скит Манявський
День 2: Спортбаза Заросляк – Високогірна метеостанція - Озеро Несамовите
День 3: Верховина – Музей “Франка” – Хата Гражда – Писаний камінь
День 4: Драгобрат – Високогірні озера льодовикового походження – Витоки Чорної Тиси
День 5: Озеро Марічейка – гора Піп Іван Чорногірський – Стара Обсерваторія
День 6: Кваси – Полонина Білин – Рахів
День 7: Лазещина – Козмещик – Полонина Головчеська


Детальний опис:

1 День: Оборонні споруди Карпат
Зустріч з групою в с.Микуличин, на базі ВелоРАЙд, поселення та сніданок. Після ознайомлення з технікою безпеки вибираємо велосипеди та спорядження, завантажуємося в автобус та їдемо до міста Надвірна, де оглядаємо руїни Пнівського замку, далі рухаємось до Бухтовецького водоспаду. Відпочивши, їдемо в с. Маняву щоби побачити найбільший на Прикарпатті водоспад та найдавніший в Українських Карпатах діючий православний монастир. Ми опинимося в святому місці з цілющою джерельною водою у мальовничому карпатському міжгір'ї. Зарядившись позитивними емоціями повертаємося назад.

Цікавинки дня:
Пнівський замок: Стоїть у самому передгір’ї Карпат, біля підніжжя мальовничого пасма Горгани, де найближча двоголова вершина Страгори немов стоїть на сторожі залишків колись могутньої твердині Куропатвів (XVI ст.), підземні ходи якої, як стверджує легенда, ведуть аж до Манявського скиту.
Манявський Скит (Український Афон): Чоловічий монастир, осередок духовності, культури й мистецтва України. Це унікальне диво архітектури і природи розташовано між схилами вічно зелених гір, обгороджений високою кам'яною стіною з вежами й бійницями.

Рельєф гірський, ґрунт / камінь. (30 км).

2 День: На озеро Несамовите
Прокидаємось та снідаємо, під'їжджаємо на автобусі до бази Заросляк. Пересідаємо на велосипеди, пiсля короткого але важкого підйому проїжджаємо повз високогірну метеостанцію, рухаємось до гірського озера Несамовите. За кількістю легенд, байок, реальних і вигаданих історій це озеро перевершило всі інші природні об'єкти Карпат. Біля озера можна добре відпочити, пообідати та позасмагати під лагідними променями гірського сонця. Спускаємось до автобуса. Є два варіанти повернення на базу ВелоРАЙд - на велосипеді або нашим бусиком.

Цікавинки дня:
Метеорологічна станція Пожижевська: Найвисокогірніша сніголавинна метеорологічна станція, розташована в підніжжі гори Пожижевська, що біля найвищої вершини Карпат - Говерли.
Озеро Несамовите: Знаходиться на території Говерлянського заповідника, поблизу Чорногірського хребта, під вершиною Туркул, на висоті 1750 м. Озеро і прилегла до нього територія - це чарівний куточок незайманої природи: високі кам'янисті альпійські вершини, глибокі долини, утворені стародавнім льодовиком.

Рельєф гірський, ґрунт / камінь. (50 км).

3 День: Писаний камінь
Сніданок. Вирушаємо до найвищого перевалу Карпат - Кривопільського (1013 м.), звідки відкриваються чудові краєвиди. При бажанні група може пересісти на велосипеди та спуститись з перевалу, а це майже 20 км. постійного спуску, далі через Верховину прямуємо на Буковецький перевал. Доїхавши, звертаємо праворуч та рухаємось в напрямку гори Копилаш і далі на гору Писаний камінь. Серед безлічі написів різного періоду шукаємо найдавніші петрогліфи. Відпочивши повертаємось в Микуличин.

Цікавинки дня:
Писаний Камінь: Нагромадження величезних кам'яних брил, більшість із яких горизонтальні. Має в довжину майже сто метрів, заввишки метрів десять. На камені збереглись давні малюнки (петрогліфи) завдяки яким він і отримав таку назву.

Рельєф гірський, ґрунт / камінь. (30 км).

4 День: Високогірні озера льодовикового походження
Сніданок. Вирушаємо на мікроавтобусі до м. Ясіня, повернувши вправо, крутою гірською дорогою піднімаємося на Драгобрат. Виїхавши на Свидовецький хребет, рухаємося до озер, які дихають рятівною прохолодою в спекотний день, адже біля озер лежить сніжник і його можна побачити навіть у липні. Рухаючись хребтом можна доїхати до витоків річки Чорна Тиса, звідки швидкісним спуском потрапляємо до пункту, де на нас чекає автобус, та повертаємось до місця проживання.

Цікавинки дня:
Драгобрат: Самий високогірний гірськолижний курорт України, розташований на висоті 1300-1700 м. над рівнем моря.
Озера: На схилах Свидовця розташовані кари, в яких лежав колись льодовик. В карах знаходяться захоплюючі своєю красою озера, вода в яких настільки прозора, що на дні видно кожен камінчик.

Рельєф гірський, ґрунт / камінь. (40 км).

5 День: На гору Піп Іван Чорногірський
Сніданок. Вирушаємо! Адже сьогодні на нас чекає захоплююча мандрівка на гору Піп Іван на якій знаходяться руїни старої обсерваторії. По дорозі зупинимося біля озера Марічейка, гуцули кажуть: "Хто побачить Марічейку на світанку, той пізнає радість". Отже, виїхавши з Микуличина та подолавши на автобусі перевал під'їжджаємо до прикордонного КПП в присілку Шибене (тут треба буде показати прикордонникам документ який посвідчує особу, адже близько кордон з Румунією), сідаємо на байки і в гору. Ввечері повертаємось до автобуса та їдемо на базу вечеряти.

Цікавинки дня:
Піп Іван Чорногорський (Чорна Гора): Одна з найвищих вершин Українських Карпат, висота 2022 м. Розташована на південно-східному кінці хребта Чорногора, на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей. Свою назву дістала від скелі на вершині, яка нагадувала священика в рясі. Є давньольодовикові форми рельєфу. На вершині — руїни астрономо-метеорологічної обсерваторії за назвою Білий слон.


Рельєф гірський, ґрунт / камінь. (30 км).

6 День: Рахів - місто в центрі Європи
Сніданок. Трансфер мікроавтобусом до с. Кваси, тут пропонуємо набрати джерельної мінеральної води, яка добре втамує спрагу на виснажливому підйомі. Дорога нас виводить на гребінь гори з якої відкриваються чудові краєвиди. Звідти рухаємось в бік Рахова ґрунтовим покриттям, який приємно дивує швидкісними спусками, та потрапляємо в старе місто Рахів, якому належить унікальний рекорд в Україні – перепад висот між вулицями складає 600 метрів.

Цікавинки дня:
Кваси: Назва села походить від слова "квасна вода". В селі є мінеральні джерела, вода яких відноситься до типу “Арзні” і “Єсентуки”.
Рахів: Найвисокогірніше місто України, яке знаходиться за 12 км. від географічного центру Європи.

Рельєф гірський, ґрунт / камінь. (35 км).

7 День: До гори Петрос
Сніданок. Ну що, останній ривок! Автобусом через перевал Беркут потрапляємо в с. Лазещина. Осідлавши залізних коней їдемо в бік двох вершин, які вражають своєю могутністю – Говерла та Петрос. Ґрунтовою дорогою між старих смерек виїжджаємо на полонину, фотографуємося на фоні красуні Говерли та гордого Петросу, та повертаємося на базу ВелоРАЙд, виїзд до Івано-Франківська.

Цікавинки дня:
Гора Петрос: одна з найвищих вершин Чорногірського хребта (2020 м), У перекладі з румунської назва гори означає «камінь».

Рельєф гірський, ґрунт / камінь. (25 км).

Розпорядок дня:

09:00 - 09:30 - Сніданок
09:30 - 10:00 - Збори
10:00 - 10:15 - Виїзд на велотур
17:00 - 18:00 - Повернення на базу
18:00 - 19:00 - Душ, прання
19:00 - 20:00 - Вечеря
20:00 - 23:00 - Вільний час


Приєднатися до поїздки   Деталі участі

Графік велотурів: вгору

*тур продовжується до 7 днів для груп від 5 чоловік.

Дата

Тривалість

Назва туру

27/04/2019 - 01/05/2019

3-5 днів

Гуцул райд (Великдень)

15/06/2019 - 19/06/2019

2-5 днів

Гуцул райд (Трійця)

28/06/2019 - 02/07/2019

2-5 днів

Гуцул райд (День Конституції)

13/07/2019 - 17/07/2019

2-5 днів

Гуцул райд

20/07/2019 - 26/07/2019

2-7 днів

Гуцул райд

27/07/2019 - 31/07/2019

2-5 днів

Гуцул райд

03/08/2019 - 09/08/2019

2-7 днів

Гуцул райд

10/08/2019 - 14/08/2019

2-5 днів

Гуцул райд

17/08/2019 - 23/08/2019

2-7 днів

Гуцул райд

24/08/2019 - 28/08/2019

3-5 днів

Гуцул райд (День Незалежності  України)Карпатськими верхами (радіальний авто – велотур) вгору

Заповніть анкету:
З питаннями, уточненням та бажанням приєднатись до поїздки звертайтесь:
+38 050-221-99-44 Денис (інструктор)
+38 096-304-97-59

- Кожен учасник заповнює анкету індивідуально!
- Громадяни України заповнюють анкету українською мовою.

* Вкажіть тур:
* Дата:
* Тривалість (дні):
* ПІБ:
* E-mail:
* Дата народження:
* Паспорт (серія.номер): (для страхівки)
* Місто:
* Телефон:
* Тел. близької людини:
* Зріст (см):


Хронічні захворювання, можливість їх загострення:


Алергія на медичні препарати, продукти харчування:


Продукти харчування які ви не їсте категорично:


МЕНІ БУДУТЬ ПОТРІБНІ:
Велосипед: Спальник: Каримат: Інше:

Коментар (якщо хочете щось додати):


Введіть суму чисел з картинки:


 >
 >

Бесплатные звонки