Увага! Проводиться набір групи на тур "Гуцул райд"
Найближча дата заїзду
27.04 - 01.05.2019 (Великдень) 3-5 днів.
Заїзд кожну суботу, Поспiшайте замовити велотур «Гуцул Райд» , кiлькiсть мiсць обмежена!

Велотури

Від Прута до Черемоша (кільцевий велопохід з супроводом мiкроавтобуса)

Не проводиться
Регіон: Карпати
Формат: наметовий табір
Рівень: любитель \ досвідчений
Тривалість: 5 днів
Вартість: 2250 грн, зі своїм велосипедом 2000 грн
кiлометраж:1) 40 км, 2) 30 км, 3) 60 км, 4) 55 км, 5) 40 км
Велотур проводиться: за замовленням, для груп від 5 осіб

Графік Велотурів | Розклад руху поїздів | Наявність квитків на поїзд

Список необхідних особистих речей які треба взяти з собою:

Приєднатися до поїздки   Деталі участі

Фотозвіт велотура за 2012 Подивитись всі фото в picasa

Маршрут цього туру проходить в самому серці Гуцульського краю. Тут, що не село то легенда, що не місто то столиця. Чудова природа, прозорі ріки з водоспадами, чисте повітря, все для того щоб оздоровитись фізично та духовно.
Велопохід з проживанням в наметовому таборі з супроводом мiкроавтобуса

Програма туру:

День 1: Микуличин – Ворохта – Заросляк
День 2: Говерла – Кривопілля – Красник
День 3: Верховина – Косів – Шешори
День 4: Космач –Яблунів – Коломия
День 5: Делятин – Яремче

Детальний опис:

1 День: Ворохта
Зустріч з групою в с.Микуличин, на базі ВелоРАЙд, снiданок. Після ознайомлення з технікою безпеки вибираємо велосипеди та спорядження, вирушаємо в дорогу. Направляємось через Ворохту до підніжжя найвищої гори України - Говерли, у лісі біля річки Прут розкладаємо наметовий табір, готуємо вечерю, за розмовою біля ватри ближче знайомимося з учасниками велопоходу.

Цiкавинки дня:
Микуличин: найдовше село в Україні, загальна протяжність — 44 км. Окрасою Микуличина є пам’ятка архітектури – церква Святої Трійці (1868 р.) і дзвіниця, яка побудована значно раніше.
Ворохта: високогірний курорт, 850 м над рівнем моря, лежить у верхів'ї р.Прут, на території Карпатського природного національного парку. У Ворохті знаходиться і один з найстаріших і найдовших кам’яних арочних мостів Європи (130 м), довжина однієї з арок - 65 м.. Цей знаменитий залізничний міст збудовано в 1894 році і прослужив він до 2000 року. Зберігся у Ворохті один з найдавніших храмів дерев'яної архітектури XVII століття – церква Різдва Пресвятої Богородиці. Вона була збудована у 1615 р.

Рельєф гiрський, асфальт, ґрунт (40 км).

2 День: Говерла
Зранку поснідавши, пішки піднімаємось до водоспаду на річці Прут. Після чого продовжуємо сходження на найвищу гору України Говерлу. Повертаємося в табір, складаємо речі та сідаємо на велосипеди, дорога веде нас через перевал до с.Красник на річці Чорний Черемош, відомий сплавами та рафтінг турами. Ставимо наметовий табір, та готуємо вечерю.

Цiкавинки дня:
Водоспад на р. Прут: каскад з шести водоспадів, висота найбільшого - 12 м., загальний перепад - 80 м.
Говерла: Найвища вершина Українських Карпат і найвища точка України, висота 2061 м. Розташована на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей на масиві Чорногора.

Рельєф гiрський, асфальт, ґрунт (30 км).

3 День: Верховина – Косів - Шешори
Поснідавши кашею звареною на вогнищі, вирушаємо до Гуцульської столиці – Верховина. Це високогірне місто Карпат, розташоване на висоті 620 м над рівнем моря, в південній частині області, в самому серці Карпат, неподалеку проходить державний кордон України з Румунією. Тут Ви зможете насолодитися красивими пейзажами природи, карпатськими горами, лісами, річками і скелястими ущелинами. Незабаром після виїзду з Верховини дорога приводить мандрівників до села-музею Криворівня, де проходить повз головні пам'ятки села – музеї Михайла Грушевського, Івана Франка, понад 300-річну церкву Різдва Пресвятої Марії Богородиці та музей гуцульського побуту "Хата-гражда". Далі рухаємось до столиці народного мистецтва м. Косів. Оглянувши шедеври Гуцульських майстрів продовжуємо нашу подорож до с. Шешори , це мальовниче гуцульське село, яке відоме своїми водоспадами. Шешорський водоспад, один з найкрасивіших у Карпатах водоспадів з висотою падіння 5 м. Поруч з водоспадом є мінеральне джерело. Починаючи з 2003 року у Шешорах проводився міжнародний фестиваль етнічної музики.

Цiкавинки дня:
Хата-музей кінофільму «Тіні забутих предків»: у цьому будинку під час зйомок кінофільму «Тіні забутих предків» (золоті медалі фестивалів «Південний хрест» та фестивалю в Салоніках, відзнака Британської кіноакадемії за кращий зарубіжний фільм) в 1963-1964 рр. жив режисер фільму Сергій Параджанов.

Музей Івана Франка: Літературно-меморіальний музей, присвячений письменнику, розташований у селі Криворівня.

Музей «Хата-Гражда»: гуцульської господарки в Криворівні. Музей відтворює типову оселю гуцулів — хату-ґражду. За формою вона нагадує маленьку фортецю — закритий двір, що складався з хати і прибудованих до неї господарських приміщень, входом до нього служила брама, яку на ніч закривали. Ґражду добре укріплювали, переважно для захисту від хижаків та сильних вітрів.

Рельєф гiрський, асфальт (60 км).

4 День: Космач - Коломия
Знову ранок, сніданок, збори і в путь, адже на нас чекає ще багато цікавого! Наступний пункт нашої подорожі, оспіване в піснях і легендах серце Гуцульщини с. Космач. Люди приїжджають сюди щоб пізнати неповторну красу природи, народні звичаї, самобутнє мистецтво цього села. Слово "Космач" тлумачать як «Келія Сонця», в космацькому одязі, вишивці, ткацтві, писанці переважають жовто-гарячі барви. З селом пов'язана доля ватажка опришків Олекси Довбуша. Звідси почалася його боротьба з гнобителями, і тут же загинув від руки зрадника. Далі їдемо до Коломиї, чарівного куточку Прикарпаття. Коломия одна з найстаріших міст Галичини, це важливий духовний, культурно-мистецький, торговий і господарський центр краю з багатою і славною історією, що і привертає туристів з України та зарубіжжя.

Цiкавинки дня:
Космач: у селі встановлено пам'ятник і відкрито музей О. Довбуша. Хата-музей, де знаходиться приватна колекція Михайла Юсипчука Дидишина. Зібрано предмети побуту, зброю часів опришківського руху та рідкісні речі: бартки, топірці, кептарі, череси тощо. У музеї є також незвичайні скульптури з дерева і каменю. За розповідями, біля хати, в якій знаходиться музей, понад три століття тому було смертельно поранено Олексу Довбуша.
Музей народного мистецтва Гуцульщини і Покуття: цікавими для туристів зі всього світу колекційні збірки які нараховують понад 50 000 одиниць збереження і представляють всі види традиційного народного мистецтва гуцулів та покутян, починаючи з ХVІІ століття.
Музей «Писанка»: в колекції музею понад 6000 писанок з різних регіонів України та країн світу. За результатами акції Сім чудес України музей опинився на восьмому місці за голосами інтернет-користувачів та на сімнадцятому місці за голосами експертів. Єдина у світі культурна установа, збудована у вересні 2000 року спеціально для збереження і експонування творів писанкового розпису – писанок. Архітектурна споруда у формі найбільшого у світі писанкового яйця стала візиткою Коломиї.

Рельєф гiрський, асфальт (55 км).

5 День: Делятин – Яремче
Снідаємо та вирушаємо до кінцевої точки нашого маршруту м. Яремче. В Делятині ми оглянемо римо-католицький костел, після чого потрапляємо в чепурне містечко Яремче, де також є багато цікавого, а саме – це восьмиметровий ступінчастий водоспад «Пробій», над яким перекинутий пішохідний міст через р. Прут. З однієї сторони мосту розташований гуцульський ринок, на якому можна придбати різноманітні сувеніри, виготовлені руками місцевих умільців, а з іншого боку – пам'ятка архітектури – ресторан «Гуцульщина». Отримавши найкращі враження і масу позитивної енергії, самостiйно вирушаємо до Івано-Франківська.

Цiкавинки дня: в Делятині неподалік центру на горбочку височіє римо-католицький костел святого Франциска. В його закладенні незадовго перед початком Першої світової війни взяв участь імператор Франц Йосиф, сиплячи золоті дукати на кожен кут і тримаючи чотири саджанці, привезені з Відня. З чотирьох тепер залишилося лише одне дерево — величезна кедрова сосна.
Яремче: найвідоміший кліматичний курорт Прикарпаття, туристичний центр Івано-Франківщини, центр «зеленого» туризму Прикарпаття
Монастир святого пророка Іллі: Церкву в народному гуцульському стилі побудували у 1938 році.

Рельєф гiрський, асфальт (40 км).

Розпорядок дня:

08:00 - 08:30 - Пiдйом
08:30 - 09:30 - Сніданок
09:30 - 10:00 - Збори
10:00 - 10:15 - Виїзд на велотур
17:00 - 18:00 - Ставимо наметовий табiр
18:00 - 19:00 - Вечеря
19:00 - 23:00 - Вільний час


Приєднатися до поїздки   Деталі участі

Графік велотурів: вгору

*тур продовжується до 7 днів для груп від 5 чоловік.

Дата

Тривалість

Назва туру

27/04/2019 - 01/05/2019

3-5 днів

Гуцул райд (Великдень)

15/06/2019 - 19/06/2019

2-5 днів

Гуцул райд (Трійця)

28/06/2019 - 02/07/2019

2-5 днів

Гуцул райд (День Конституції)

13/07/2019 - 17/07/2019

2-5 днів

Гуцул райд

20/07/2019 - 26/07/2019

2-7 днів

Гуцул райд

27/07/2019 - 31/07/2019

2-5 днів

Гуцул райд

03/08/2019 - 09/08/2019

2-7 днів

Гуцул райд

10/08/2019 - 14/08/2019

2-5 днів

Гуцул райд

17/08/2019 - 23/08/2019

2-7 днів

Гуцул райд

24/08/2019 - 28/08/2019

3-5 днів

Гуцул райд (День Незалежності  України)Від Прута до Черемоша (кільцевий велопохід з супроводом автобуса) вгору

Заповніть анкету:
З питаннями, уточненням та бажанням приєднатись до поїздки звертайтесь:
+38 050-221-99-44 Денис (інструктор)
+38 096-304-97-59

- Кожен учасник заповнює анкету індивідуально!
- Громадяни України заповнюють анкету українською мовою.

* Вкажіть тур:
* Дата:
* Тривалість (дні):
* ПІБ:
* E-mail:
* Дата народження:
* Паспорт (серія.номер): (для страхівки)
* Місто:
* Телефон:
* Тел. близької людини:
* Зріст (см):


Хронічні захворювання, можливість їх загострення:


Алергія на медичні препарати, продукти харчування:


Продукти харчування які ви не їсте категорично:


МЕНІ БУДУТЬ ПОТРІБНІ:
Велосипед: Спальник: Каримат: Інше:

Коментар (якщо хочете щось додати):


Введіть суму чисел з картинки:


 >
 >

Бесплатные звонки