Увага! Проводиться набір групи на тур "Гуцул райд"
Найближча дата заїзду
27.04 - 01.05.2019 (Великдень) 3-5 днів.
Заїзд кожну суботу, Поспiшайте замовити велотур «Гуцул Райд» , кiлькiсть мiсць обмежена!

Велотури

Сонячне Закарпаття (Велопохід з супроводом мікроавтобуса)

Не проводиться
Регіон: Закарпаття
Формат: наметовий табір
Рівень: любитель \ досвідчений
Тривалість: 5 днів
Група: до 7 чоловiк
Вартість: 2500 грн, зі своїм велосипедом 2250 грн
кiлометраж: 1) 150 км (трансфер), 2) 50 км, 3) 50 км, 4) 50 км, 5) 30 км
Велотур проводиться: за замовленням, для груп від 5 осіб

Графік Велотурів | Розклад руху поїздів | Наявність квитків на поїзд

Список необхідних особистих речей які треба взяти з собою:

Приєднатися до поїздки   Деталі участі

Фотозвіт велотура за 2012   Фотозвіт велотура за 2013

Закарпаття - край сонця, замків та легенд. Запрошуємо вас в тур чарівним Закарпаттям, де яскраве сліпуче сонце, зелені виноградники, блакитне марево гір, що тонуть у далечині, створюють небачену симфонію барв. Велична природа з її буйною й багатою рослинністю, і надзвичайно художня архітектура - зливається у єдиний калейдоскоп незабутніх вражень, що збагачує та причаровує душу.
Велопохід з проживанням в наметовому таборі з супроводом мікроавтобуса.

Програма туру:

День 1: Микуличин – Ділове – Солотвино – Вишкове
День 2: Крайниково – Сокирниця - Кериши - Iза - Хуст
День 3: Виноградів – Четфалва – Бене
День 4: Мужієво – Берегово – Мукачево
День 5: Середнє – Горяни – Ужгород

Детальний опис:

1 День:
Зустріч з групою в с. Микуличин на базі ВелоРАЙд, сніданок. Після ознайомлення з технікою безпеки вибираємо велосипеди та спорядження, завантажуємося в мікроавтобус та їдемо казковою дорогою, що звивається ущелиною над річкою Тиса до села Ділове, де розташований географічний центр Європи, також зайдемо в цікаву Колибу-музей яка оздоблена в національному стилі, з великою експозицією старовинних предметів вжитку та одягу. Наступна зупинка Солотвино, відоме своїм соляним озером та лікувальними грязями. Після купання в озері їдемо далі, розкладаємо наметовий табір на березі річки Тиса, готуємо вечерю, за розмовою біля ватри ближче знайомимося з учасниками велопоходу.

Цікавинки дня:
Географічний центр Європи: у селі Ділове розташований географічний центр Європи. 1887 року тут установили кам'яний стовпчик, на якому латиною написали: «Locus Perennis Dilicentissime cum libella librationis quae est in Austria et Hungaria confectacum mensura gradum meridionalium et paralleloumierum Europeum. MD CCC LXXXVII» — «Постійне, точне, вічне місце».
Солотвино: знамените соляне містечко на березі річки Тиса. В 1920 році соляна шахта провалилась на 20 м, утворивши унікальне озеро Кунігунда.

Рельєф гірський, асфальт. 150 км (трансфер)

2 День:
Сніданок. Сідаємо на велосипеди та вирушаємо, адже тутешні околиці відомі цілою плеядою грандіозних дерев'яних храмів. Наступним місцем нашої зупинки є Долина нарцисів в урочищі Кіреші, яка вкривається білим килимом суцвіть у середині травня площею в сто гектарів. Далі ми відвідаємо село Іза – знамените лозоплетінням, неподалік оленяча та страусина ферма, після чого прямуємо в м. Хуст, де оглянемо руїни замку на високій горі. Хустський замок, безпосередньо пов'язаний iз легендарним графом Дракулою. В 1329 р. угорський король подарував лицарю Драгу замок. Вечеря в наметовому таборі за межами міста на Тисі.

Цікавинки дня:
Дерев’яні церкви: храми, які створюють так звану хустську групу мармароських готичних церков в с. Сокирниці, Данилові, Крайникові, Олександрівці.
Долина нарцисів: це унікальний, та найбільший масив диких гірських нарцисів у Європі, який зберігся з часів льодовикового періоду. У 1980 р. нарцис вузьколистий занесено до Червоної книги України.

Рельєф рівнинний, асфальт. 50 км

3 День:
Зранку сніданок, збори і в путь, адже на нас чекає ще багато цікавого! Дорога веде до Виноградова, де руїни замку Канків сторожать місто на схилах Чорної гори. Окрасою міста є палац баронів Перені, та костел отців францисканців. Далі рухаємось в бік Берегова до справжніх сакральних перлин – це реформаторські храми в селах Четфалва та Бене. Ночівля в наметах біля річки.

Цікавинки дня:
Виноградів: біля підніжжя Чорної гори на березі річки Тиса стоїть чепурне і затишне місто Виноградів. Старовинний Севлюш що перекладається як "місто, де росте виноград". У самісінькому центрі міста розташувався древній собор францисканців ХVІ століття, поруч – реформатська церква та православний храм.
Четфалва: головною визначною пам'яткою села є готична церква з дерев'яною дзвіницею 14-17 ст. За своїм архітектурним формам дзвіниця нагадує оборонні вежі Чехії та Німеччини. Оригінальний розпис нефа сприймається як строкатий килим, витканий руками народних умільців.

Рельєф рівнинний, асфальт. 50 км

4 День:
Снідаємо, та вирушаємо в справжнє "золоте" село Мужієво. Золото тут здавна добували німці, турки, угорці, та українці. Турки у середньовіччі, вивезли близько 20 тон золота за 200 років. А ще, на місцевих пагорбах споконвіку вирощували найкращий виноград та робили найсмачніше вино в регіоні. Минаючи виноградники потрапляємо в одне із найдавніших міст України - Берегово. Тут можна поринути в іншу культуру. Місто переповнене старовинною архітектурою, пам'ятниками і меморіальними дошками. Любителі термальних ванн можуть відвідати відкритий басейн із мінеральною водою. Добре відпочивши в термальних джерелах виїжджаємо з міста. Далі орієнтиром нам буде слугувати конус згаслого вулкана, який гордо і самотньо здіймається над рівниною. Це гора в околиці Мукачева, яка увінчується мов короною потужним замком. Оглядаємо всі цікавинки міста, та їдемо до мiсця ночівлі.

Цікавинки дня:
Старовинне Мужієве: в поселенні, збереглося відразу два старовинних храми: руїни домініканського костелу 1117 року за селом з боку Берегового та більш пізня сакральна споруда (XVIII ст.) в центрі села.
Термальні води Берегово: її наявність є найкращою ознакою вулканічного походження гір, які обрамляють місто, створюючи тут м'який і теплий клімат. Температура в басейні цілий рік тримається на рівні 31-33 градусів.
Мукачево: місто прикрашає вишукана ратуша, замок - фортеця Паланок, палац князів Ракоці, костел Св. Мартина, Святомиколаївський монастир на Чернечій горі.

Рельєф рівнинний, асфальт. 50 км

5 День:
Мандруючи Закарпаттям, оминути Ужгород просто неможливо – тут на вас чекають старовинна архітектура й потужна фортифікація, помпезні собори й цікаві музеї, своєрідна кухня й відчутна екзотичність в усьому. Навесні місто потопає в цвітінні магнолій та сакури, а восени сповнюється ароматом свіжозібраного винограду. Але спочатку заїдемо до однієї з головних пам'яток Закарпаття, це Середнянський замок. Він є єдиним замком тамплієрів на території сучасної України, і це була їхня найсхідніша оборонна споруда на території Європи. Після чого, по дорозі до Ужгорода потрапляємо в село Горяни, де знаходиться одна з найстаріших архітектурних пам'яток України загальноєвропейського значення – церква св. Анни або Горянська ротонда. Далі на нас чекає інший цікавий об'єкт - корчма-музей «Деца у нотаря». Головна «фішка» корчми – креативні жарти та смішне оформлення. Тут є і веселий цвинтар, захоплюючі туалети, галерея алкопародій на полотна відомих авторів, комічні скульптури, розписи, різні меморіали, капличка туриста. Отримавши найкращі враження і масу позитивної енергії, учасники велопоходу самостiйно вирушають додому на потязі. Квитки треба купити заздалегідь.

Цікавинки дня:
Замок: на місці сучасного села Середнього був побудований у XIII ст. представниками ордена Тамплієрів - найбільш потужного ордена в Західній Європі. У 1312 р., після розпаду ордена, замок перейшов до монахів ордену Святого Павла.
Горянська ротонда: розміщена на останньому пагорбі Карпат на околиці Ужгорода — одна з найстаріших архітектурних пам'яток України загальноєвропейського значення. Її було зведено в кінці Х ст, саме це місце могло колись слугувати серцем Ужгорода, бо поблизу видно залишки замку, а, отже, ротонда могла бути замковою церквою.
Корчма-музей «Деца у нотаря»: так називається незвичайний етноресторан в Ужгороді, який став місцевою пам'яткою. Туристи не втрачають можливості відвідати це місце не тільки для того, щоб скуштувати страви закарпатської кухні, але й вдосталь насолодитися атмосферою живого гумору та сатири, що надає закладу особливий колорит. Така собі міні-Одеса по-закарпатськи. Гарний настрій та нові враження вам забезпечені!
Ужгород: столиця Закарпатської області, одне з найкрасивіших міст України, архітектура якого зберегла австрійські і угорські риси. Історія міста налічує більше тисячі років, перша згадка про місто датується IX століттям, а місто на річці Уж, від якого він і отримав свою назву, було засноване набагато раніше. На території історичного центру практично повністю зберігся архітектурний ансамбль XIX століття, а також пам'ятники архітектури раніших епох.

Рельєф рівнинний, асфальт. 30 км

Розпорядок дня:

08:00 - 08:30 - Пiдйом
08:30 - 09:30 - Сніданок
09:30 - 10:00 - Збори
10:00 - 10:15 - Виїзд на велотур
17:00 - 18:00 - Ставимо наметовий табiр
18:00 - 19:00 - Вечеря
19:00 - 23:00 - Вільний час


Приєднатися до поїздки   Деталі участі

Графік велотурів: вгору

*тур продовжується до 7 днів для груп від 5 чоловік.

Дата

Тривалість

Назва туру

27/04/2019 - 01/05/2019

3-5 днів

Гуцул райд (Великдень)

15/06/2019 - 19/06/2019

2-5 днів

Гуцул райд (Трійця)

28/06/2019 - 02/07/2019

2-5 днів

Гуцул райд (День Конституції)

13/07/2019 - 17/07/2019

2-5 днів

Гуцул райд

20/07/2019 - 26/07/2019

2-7 днів

Гуцул райд

27/07/2019 - 31/07/2019

2-5 днів

Гуцул райд

03/08/2019 - 09/08/2019

2-7 днів

Гуцул райд

10/08/2019 - 14/08/2019

2-5 днів

Гуцул райд

17/08/2019 - 23/08/2019

2-7 днів

Гуцул райд

24/08/2019 - 28/08/2019

3-5 днів

Гуцул райд (День Незалежності  України)Сонячне Закарпаття (Велопохід з супроводом автобуса) вгору

Заповніть анкету:
З питаннями, уточненням та бажанням приєднатись до поїздки звертайтесь:
+38 050-221-99-44 Денис (інструктор)
+38 096-304-97-59

- Кожен учасник заповнює анкету індивідуально!
- Громадяни України заповнюють анкету українською мовою.

* Вкажіть тур:
* Дата:
* Тривалість (дні):
* ПІБ:
* E-mail:
* Дата народження:
* Паспорт (серія.номер): (для страхівки)
* Місто:
* Телефон:
* Тел. близької людини:
* Зріст (см):


Хронічні захворювання, можливість їх загострення:


Алергія на медичні препарати, продукти харчування:


Продукти харчування які ви не їсте категорично:


МЕНІ БУДУТЬ ПОТРІБНІ:
Велосипед: Спальник: Каримат: Інше:

Коментар (якщо хочете щось додати):


Введіть суму чисел з картинки:


 >
 >

Бесплатные звонки